Anasayfa / EFT / İş Bankası EFT Saatleri

İş Bankası EFT Saatleri

İş Bankası EFT saatleri ve işlemleri konusunda öne çıkan bankalar arasındadır. Sunmuş olduğu hizmetlerle müşterilerinin beğenisini kazanan ve müşteri yelpazesini sürekli olarak genişleten İş Bankası EFT konusundaki başarıları ile de dikkat çekmektedir. İş Bankası müşterileri para transferlerini hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilmektedirler. Sizde İş Bankası müşterisi iseniz ve EFT yapmanız gerekiyorsa öncelikle İş Bankası EFT saatleri hakkında bilgi edinmeniz yararınıza olacaktır. Bu sayede İş Bankası EFT saatlerine uygun hareket edebilir ve yapacağınız EFT’nin anında karşı tarafa ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

İş Bankası EFT Saatleri

EFT yaparken dikkat edilmesi gereken konuların başında bankanın belirlemiş olduğu EFT saatleri gelmektedir. İş Bankası müşteri için bankanın belirlediği EFT saatleri ise sabah 09.00’da başlayıp akşam 17.00’da bitmektedir. İş Bankası müşterisi iseniz ve EFT gerçekleştirmeniz gerekiyorsa sizde iş günlerinde 09.00’dan itibaren ETF işleminize başlayabilirsiniz. Akşam 17.00 olana kadar yaptığınız tüm EFT işlemleriniz kısa bir zaman dilimi içinde tamamlanacaktır.

Sık Sorulan Sorular

Hafta sonu EFT yapılabilir mi diye merak ediyorsanız bunun cevabı olumsuz yöndedir. EFT işlemini hafta sonu gerçekleştirmeniz halinde ilk iş gününe bırakılacaktır.

Resmi tatillerde EFT yapılabilir mi diye soranların sayısı da azımsanmayacak kadar fazladır. Resmi tatilde ETF yaptıysanız bu işlemin gerçekleşmesi yine ilk iş gününe kalacaktır. İş Bankası EFT saatleri resmi tatiller ve hafta sonları dışında 09.00 ve 17.00 arası olmaktadır.

Cevabı merak edilen bir diğer konu ise bayramda eft yapılır mı konusudur. Bayramda resmi tatil olduğu için yapacağınız EFT işlemleri bayram sonrasına bırakılmakta ve ilk iş günü onaylanıp para transferleri gerçekleştirilmektedir.