Anasayfa / Bankalar / Banka Çalışma Saatleri / İş Bankası Kaçta Açılıyor?

İş Bankası Kaçta Açılıyor?

Atatürk’ün direktifleri doğrultusunda kurulmuş bir banka olan İş Bankası, Türkiye’nin en büyük bireysel ve ticari bankacılık hizmeti sunan bankaları arasında yer almaktadır. Yurt genelinde binlerce şubesi ve ATM’leri bulunan İş Bankası müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermeye devam etmektedir. İş Bankası müşterilerinin en fazla sorduğu sorular arasında İş Bankası kaçta açılıyor ve İş Bankası mesai saatleri nelerdir soruları yer almaktadır.

İş Bankası Mesai Saatleri

2014 yılı itibarıyla yurt genelinde 1350 adet şubesi bulunan İş Bankası yaptığı çeşitli sosyal sorumluluk projeleri ile de göz doldurmayı başarmaktadır. İş Bankası şubeleri genel olarak hafta içi günlerde hizmet sunmaktadır. Ancak yoğun olan yerlerde öğle paydosu ya da hafta sonunda da hizmet verebilen şubeler bulunabilmektedir. Bu konuda detaylı bilgili İş Bankası’nın internet sitesini ziyaret ederek öğrenebilirsiniz. Şimdi İş Bankası kaçta açılıyor sorusunu cevaplayalım. İş Bankası mesai saatleri sabahları 09.00’da başlamakta ve öğle paydosuna dek devam etmektedir. Öğle paydosu ise 12.30’da başlamakta ve 13.30’da sona ermektedir. İş Bankası çalışma saatlerinin bitişi ise akşamları 17.30 olarak belirlenmiştir.

İş Bankası mesai saatleri dışında da başka bankacılık kanalları ile müşterilerine hizmet vermeyi sürdürmektedir. Bu kanallar arasında telefon ve internet bankacılığı öne çıkmaktadır. İş Bankası çağrı merkezine ulaşmak için 0850 724 0724 numaralı telefonu aramanız yeterlidir. Gerek telefon gerek internet bankacılığını kullanarak haftanın 7 günü 24 saat boyunca yapabileceğiniz çok sayıda bankacılık işlemi bulunmaktadır. İş Bankası’nın yaygın bir ATM ağı da mevcuttur. Bu ATM’lerle de pek çok işleminizi yapabilirsiniz. İş Bankası çalışma saatlerine hakim olmanız durumunda şubelerden işlem yapacağınız zaman hiçbir zorluk çekmeniz söz konusu olmayacaktır.

İş Bankası çalışma saatlerinin yanı sıra diğer banka çalışma saatleri konusunda da bilgi sahibi olmayı arzu ediyorsanız sitemiz bu konuda önemli bir kaynaktır. “Bankalar-Banka Çalışma Saatleri” başlıklı kategorimiz altında tüm bankaların mesai saatleri konusunda detaylı bilgiler bulunmaktadır.