Anasayfa / Bankalar / Banka Çalışma Saatleri / İş Bankası Mesai Saatleri

İş Bankası Mesai Saatleri

Ülkemizin bireysel ve ticari bankacılık hizmeti sunan en büyük bankalarından biri olan İş Bankası Atatürk’ün direktifleri doğrultusunda kurulmuştur. Cumhuriyet döneminin ilk ulusal bankası olarak da dikkat çeken İş Bankası binlerce şubesi ve ATM’si ve çalışanları ile müşterilerine hizmet vermeyi sürdürmektedir. İş Bankası müşterilerinin işlemlerini beklemeksizin yapabilmesi için İş Bankası çalışma saatlerine aşina olması yararlı olacaktır. Birçok İş Bankası müşterisi İş Bankası saat kaçta açılıyor ve İş Bankası mesai saatleri nelerdir gibi soruların cevabını merak etmektedir.

İş Bankası Çalışma Saatleri

Çeşitli sosyal sorumluluk projeleri ile de gönülleri fetheden İş Bankası’nın 2014 yılı itibarı ile 1350 adet şubesinin olduğu bilinmektedir. Şimdi gelelim İş Bankası saat kaçta açılıyor sorusunun cevabına. İş Bankası hafta içi günlerde sabahları saat 09.00’da hizmet sunmaya başlamaktadır. İş Bankası çalışanları saat 12.30 ila 13.30 arasında öğle paydosundan yararlanmaktadır. 13.30’da tekrar hizmet verilmeye başlanmakta ve bu hizmetler akşam 17.30’a kadar kesintisiz biçimde sürdürülmektedir. İş Bankası mesai saatleri 09.00-12.30 ve 13.30-17.30 olarak belirlenmiş olmasına rağmen bazı İş Bankası şubeleri öğle paydosu ya da hafta sonu gibi zamanlarda da açık olabilmekte ve hizmet vermeye devam edebilmektedirler. Bu şubelerin hangileri olduğunu merak ediyorsanız İş Bankası’nın web sitesine giriş yapabilir ve gitmeyi düşündüğünüz şubeyi sorgulayarak öğlen ya da hafta sonlarında hizmet verip vermediğini öğrenebilirsiniz.

İş Bankası mesai saatleri dışında bankacılık işlemi gerçekleştirmek istediğinizde ise İş Bankası’nın internet bankacılığı ya da telefon bankacılığı hizmetlerinden rahatlıkla faydalanabilirsiniz. 7 gün 24 saat boyunca faydalanabileceğiniz bu kanallar sayesinde birçok bankacılık işleminizi rahatlıkla halletmeniz mümkün. İş Bankası’nın 0850 724 0 724 numaralı çağrı merkezini aradığınız takdirde müşteri temsilcileri size memnuniyetle yardımcı olacaktır. Bunların yanı sıra yurt çapında binlerce noktada bulunan İş Bankası ATM’leri de pek çok işleminizi gerçekleştirebileceğiniz şekilde tasarlanmış durumdadır.

İş Bankası saat kaçta açılıyor ya da banka çalışma saatleri nelerdir gibi sorularınızın yanıtı ve güncel finans haberleri için sitemizi izlemeye devam etmeniz yeterli olacaktır. Sitemizde bulunan kategori başlıkları altında ihtiyacınız olan tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.