Anasayfa / Bankalar / Banka Çalışma Saatleri / İş Bankası Saat Kaçta Açılıyor?

İş Bankası Saat Kaçta Açılıyor?

İş Bankası Atatürk’ün direktifleri doğrultusunda kurulmuş bir bankadır. Ülkemizin en büyük bireysel ve ticari bankacılık hizmeti veren bankaları arasında bulunan İş Bankası’nın yurt çapında binlerce şubesi ve ATM’leri bulunmaktadır. Çeşitli bankacılık işlemlerinizi yapmak üzere yolunuz İş Bankası’na düşüyorsa sizde pek çok kişi gibi İş Bankası kaçta açılıyor sorusuna yanıt arıyor olabilirsiniz. Yazımızın devamını okuyarak İş Bankası çalışma saatlerini öğrenebileceğiniz gibi çalışma saatleri haricinde kullanabileceğiniz bankacılık kanalları hakkında da bilgi edinebilirsiniz.

İş Bankası Çalışma Saatleri

İş Bankası’nın 2014 yılı itibarıyla ülke genelinde 1350 adet şubesi bulunmaktadır. İş Bankası çalışma saatleri diğer bankalar gibi hafta içi günler için belirlenmiş durumdadır. Fakat İş Bankası’nın yoğunluk bulunan noktalardaki bazı şubeleri öğle paydosunda veya hafta sonlarında da hizmet sunabilmektedir. Bu şubeler hakkında detaylı bilgi edinmek için İş Bankası’nın web sitesine giriş yapabilirsiniz. İş Bankası saat kaçta açılıyor sorusunun cevabına gelecek olursak bu soruyu sabah 09.00 şeklinde yanıtlayabiliriz. İş Bankası çalışma saatlerinin bitişi ise akşamları 17.30 olarak belirlenmiştir. Öğle paydosu 12.30-13.30 arasında 1 saat olarak kullanılmaktadır. Peki İş Bankası mesai saatleri haricinde işlem yapmak isterseniz ne yapmalısınız? Bu sorunun cevabını aşağıda bulabilirsiniz.

Teknolojinin sağladığı kolaylıklar sayesinde pek çok bankacılık işlemini şubelere gitmeksizin yapmak mümkün hale gelmiştir. İş Bankası müşterileri çeşitli işlemlerini telefon ve internet bankacılığını kullanarak yapabilmektedirler. Sizde 0850 724 07 24 numaralı telefonu arayarak İş Bankası çağrı merkezine ulaşabilir ve müşteri temsilcisiyle görüşerek talebinizi iletebilirsiniz. Telefon ve internet bankacılığının yanı sıra İş Bankası ATM’lerinden haftanın 7 günü 24 saat boyunca faydalanmanız mümkündür.

İş Bankası kaçta açılıyor ve İş Bankası çalışma saatleri nelerdir gibi sorularınızın yanı sıra diğer banka çalışma saatleri hakkında da bilgi edinmek istiyorsanız “Bankalar-Banka Çalışma Saatleri” kategorimizi inceleyebilirsiniz. Sitemizde finansal konularda merak ettiğiniz sorulara cevaplar bulabilir ve en güncel finans haberlerini yakından takip edebilirsiniz.