Anasayfa / Krediler / Kadın Girişimciler İçin Destek Kredileri

Kadın Girişimciler İçin Destek Kredileri

İş hayatında yer almak ve kendilerini kanıtlamak isteyen kadın girişimcileri destekleyen bankalar farklı zamanlarda çeşitli kredi ürünleri sunmaktadırlar. İş yaşantısında aktif şekilde rol oynamak arzu taşıyan kadın girişimciler bankaların sunduğu kadın girişimcilere destek kredilerinden yararlanarak iş hayatına ilk adımlarını atabilmektedirler. Sizde girişimci bir ruha sahipseniz ve işinizi kurmak için destek kredisine gereksinim duyuyorsanız sizler için hazırladığımız güncel kampanyaları mercek altına alarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

TEB Kadın Girişimciler İçin Kredi İmkanı

Var olan işini geliştirmek veya sıfırdan iş kurmak isteyen kadınlara Türkiye Ekonomi Bankası desteğini sürdürmektedir. Kadın yöneticisi bulunan işletmeleri destekleyen TEB, kadınların iş hayatında daha aktif şekilde bulunması için teşvik kredilerini en uygun koşullarla sunmaktadır. Türkiye Ekonomi Bankası’ndan 36 aya kadar vadeli 75.000 TL kredi kullanmak mümkündür. İşini kurmak ya da geliştirmek isteyen kadın girişimcilerin TEB’in bu kredi imkanını mercek altına alması yerinde bir karar olacaktır.

Ziraat Bankası Kadın Girişimcilere Özel Destek Kredisi

Kadın girişimcilere yönelik kredi kampanyası düzenleyen bankalar arasında Ziraat Bankası da bulunmaktadır. Ziraat Bankası’nın sağladığı kredi imkanının yanı sıra Hazine Destekli Garanti Fonu kefalet desteği sayesinde de çok makul faiz oranlarıyla kredi kullanılabilmektedir. Paket olarak hazırlanmış kampanyanın tüm avantajlarından faydalanılması mümkündür. Kadın girişimcilere yardımcı olan Ziraat Bankası’nın bu hizmeti sizin de ilginizi çekebilir.

İş Bankası Kadın Girişimci Kredisi

Kadın girişimcilere destek kredileri veren bir diğer banka da İş Bankası’dır. Mevcut işini daha ileri seviyelere taşımak isteyen kadın girişimciler çok cazip faiz oranları ile iş bankasından kredi kullanabilmektedirler. İş Bankası’nın sağladığı kadın girişimci kredisinden istifade edilebilmesi için 250’den az olmak kaydıyla tam zamanlı çalışanların olması gerekmektedir.

Garanti Kadın Girişimci Kredisi

Daha iyi hizmet verebilmek için üretim ve hizmet kalitesini yükseltmek isteyen kadın girişimcilere Garanti Bankası yardımlarını sürdürüyor. Garanti KOBİ Bankacılığı kadın girişimcilere yönelik olarak Kadın Girişimci Destek Paketi hazırlamıştır. Paket kapsamına bakıldığında oto kredisi, iş yeri kredisi ve nakit kredi gibi çeşitli kredi ürünlerine başvuru gerçekleştirilebildiğini görmekteyiz. Kredi kartı, dış ticaret ve post gibi farklı hizmet seçeneklerinden faydalanılması da mümkün olmaktadır.