Anasayfa / Krediler / Kobilere Faizsiz Kredi

Kobilere Faizsiz Kredi

Günümüz Türkiye’sinde işletme sahibi olup işletmesini büyütmek isteyen yatırımcıların her zaman belini büken detay krediler olmuştur. Düşük meblağlar olsa dahi yüksek vadelerde inanılmaz faiz oranları karşımıza çıkar. Oysa KOSGEB kobilere faizsiz kredi veren ve girişimcileri destekleyen bir kurum olarak hizmetimizde bulunuyor. Tamamıyla devlet destekli olup girişimcilerin önünü açmaya yönelik çalışmalar sürdürüyor.

Artık daha aktif bir ekonomiye sahip olabilmek için 18 yaşını dolduran tüm reşit vatandaşların iş yeri kurma kredisi için başvurabildiklerini biliyoruz. Aynı zamanda Kobiler için faizsiz kredi imkânı 100.000 TL’ye kadar çıkarılarak ağır ödemelerden arındırılıyor. Böylelikle yalnızca ana para borcunuzu belirli bir vadede ödeyerek faiz borcundan kurtulma şansına erişiyorsunuz.

Kobilere Faizsiz Kredi Veren Bankalar

Bankalar kredi almak için son derece cazip ve kolay fırsatlar sunabiliyorlar. Örneğin ayda X TL karşılığında X TL kredi gibi kampanya mesajlarına hepimiz aşinayız. Fakat faiz oranlarının vade farkıyla birleştiği o anda belinizi bükebilecek aylık ödemeler sandığınızdan çok daha yakında duruyor.

Dolayısıyla kobilere faizsiz kredi veren banka diye bir tabire rastlayamazsınız. Her banka farklı oranlarda değişken olan bir faiz oranını kobiler için kredi çekmek isteyenlere uygulamaktadır. İşyerini büyütmek için risk alan yatırımcılar ise bu faiz yüküyle mevcut istikrarını kaybedebiliyorlar. KOSGEB faizsiz kredi miktarı olan 100.000 TL tüm kobiler için bir umut ışığı olurken işyerinizi büyütmek için bulunmaz bir fırsat yaratıyor.

En Uygun Kobi Kredileri

Faizsiz kredi Kobiler için bulunmaz bir nimet olarak görünüyor. KOSGEB başvurusuyla ve alacağınız eğitimlerle işletmenizi büyütme hayalinizi gerçeğe çevirebilirsiniz. Klasik bir bankadan çekeceğiniz meblağ ile kıyaslandığında %50 oranında bir kâr marjına sahip olacağınızı söylemek mümkün. Ek olarak ödemelerinizi istediğiniz gibi düzenleyebilir ve işletmenizi zarar etmeden büyütebilirsiniz.

Bankaların kobiler için kredi kampanyaları ise yine düşük faiz imkânları sunarak bizlerle buluşturuluyor. Tabi faizin artan taksit sayısıyla doğru orantılı olarak artması işletme sahipleri için büyük bir sorun haline dönüşebiliyor. Tavsiyemiz ise KOSGEB resmi sitesi üzerinden faizsiz Kobi kredisi başvurusu yaparak işletmenizi büyütme adımını atmak. Eğer buradan onay alamazsanız bankalara yönelmeniz daha sağlıklı bir yol olacaktır.