Anasayfa / Krediler / KOSGEB Dolandırıcılık Olaylarına Dikkat

KOSGEB Dolandırıcılık Olaylarına Dikkat

KOSGEB girişimciler, esnaflar ve iş hayatına atılmak isteyen kadınlar için sunduğu faizsiz kredi — hibe kredi fırsatları ile dikkat çekiyor. Milyonlarca insanı yakından ilgilendiren bu harika fırsatlar dolandırıcıların da hedefi haline gelmiş durumda. KOSGEB’e kredi için başvuranlara son dönemde dolandırıcılar tarafından sms gönderildi. Bu sms lerde kredinin onaylanması için krediye başvuranların dolandırıcıların ilettiği hesaba para yatırmaları isteniyor. Bu yöntemle onlarca kişiyi dolandırdıkları söylenen umut tacirlerinin sayısı da hızla artıyor.

KOSGEB Kredisi Onaylanması için Ekstra Ücret Ödemezsiniz

KOSGEB kredisi verilecek kişiler oldukça özenli ve uzun çalışmalar sonucu belirleniyor. Kredi imkanından faydalanmak adına 3. şahıslara, herhangi bir kurum ya da kuruluşa ücret ödemeniz gerekmez. Bunu göz önünde bulundurmanız dolandırılma olaylarının önüne geçecektir.

KOSGEB Kimlere Kredi İmkanı Sağlıyor?

Kosgeb’in en büyük özelliği girişimcilere sunduğu fırsatlardır. Okullarda da son dönemde popülerleşen girişimcilik dersleri ile gençlerin kendi işini kurması teşvik ediliyor. KOSGEB son dönemde yaptığı 50000 TL faizsiz kredi ile binlerce kişiyi iş sahibi yaptı.

KOSGEB Kobilerin de Dostu!

Kosgeb esnaflar için de faizsiz kredi imkanı sunuyor. Her ne kadar her kredi haberinde yüzbinlerce başvuru gelse de onbinlerce kişi bu fırsattan yararlanabiliyor. Faiz oranlarının yüksek olduğu, ekonominin son dönemde iyi durumda olmadığı ülkemizde faizsiz kredi imkanı herkesin işini geliştirmesi için olanak sunuyor.