Anasayfa / Krediler / İhtiyaç Kredisi / Odeabank 48 Ay Vadeli 10.000 TL İhtiyaç Kredisi

Odeabank 48 Ay Vadeli 10.000 TL İhtiyaç Kredisi

İhtiyaç kredisi veren bankalar arasında Odebank’ta bulunmaktadır. Gerekli koşulları sağlayabilen herkes Odebank’tan ihtiyaç kredisi alabilmektedir. Düzenli bir gelirin olması ve kredi skorunun yüksek olması bankaların aradığı özellikler arasında yer almaktadır. Bu iki konuda sorun yaşamayanlar bankalardan istedikleri kredi türünü çekme konusunda kolay kolay bir problemle karşılaşmamaktadır. Odebank’tan 10.000 TL kredi çekmek istediğinizi ve bunu 48 ay vade ile kullanacağınızı düşünelim. 10.000 TL kredi kullandığınız takdirde oluşacak olan faiz oranından aylık taksit tutarına kadar tüm konuları sizler için masaya yatırdık. Şimdi hep birlikte bu konulara göz atalım.

10.000 TL 48 Vadeli İhtiyaç Kredisi

Odeabank’tan 48 ay vade ile 10.000 TL tutarında ihtiyaç kredisi kullanıldığında uygulanan faiz oranı %1,24’tür. Bu krediyi kullanmak isteyenlerden 50 TL masraf alınmaktadır. Aylık taksit tutarı ise 293 TL şeklinde meydana gelmektedir. Bu kredinin yıllık maliyeti ise %18,14’tür. Odeabank’tan 48 ay vadeli 10.000 TL çekenler toplamda 14.114 TL geri ödemektedir.

İhtiyaç kredisi söz konusu olduğunda finansal kaynak sağlayan Odeabank’tan sizde gerekli kriterleri oluşturmanız halinde ihtiyaç kredisi çekebilirsiniz. Acil para gereksinimlerinin karşılanması konusunda oldukça etkili olan ihtiyaç kredisi ürünleri sizin de rahat bir nefes almanızı sağlayabilir. Odeabank’tan 10.000 TL krediyi 48 ay vade ile çekmeyi planlıyorsanız bankanın güncel faiz oranını kontrol etmeyi unutmamalısınız. Bankacılık sektöründe faiz oranları dönem dönem değişiklikler sergilemektedir. Bu konuya dikkat etmeniz halinde sizde ödeyeceğiniz aylık taksitten toplam geri ödeme miktarına kadar birçok konuyu açıklığa kavuşturabilirsiniz.

48 ay vade ile 10.000 TL kredi çekmeyi düşünenler 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanılması halinde oluşan faiz miktarlarını görmek için ilgili başlığımıza göz atabilirler. 48 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi İmkanı başlıklı yazımızda bankaların 48 ay için belirlemiş oldukları faiz oranlarını görebilirsiniz.