Anasayfa / Kredi Kartı / Parafly Nedir?

Parafly Nedir?

Parafly yurt içi ve yurt dışında yapılan alışverişlerde kazanılan ParafPara’ların Parafly Seyahat Hattı aracılığıyla alınan yurt dışı ve yurt dışı uçak biletleri, otel rezervasyonu, cruise ve araç kiralama hizmetlerinde katlı olarak kullanılmasını sağlayan bir kredi kartıdır. Kredi kartında yeterli puan olmaması halinde Avans ParafPara kullanılabilmektedir. Bol miktarda puan biriktirebileceğiniz ve seyahat harcamalarınızda puanlarınızı katlı olarak kullanabileceğiniz bir seyahat kredi kartına ihtiyaç duyuyorsanız yazımızın devamını okuyarak Parafly hakkında detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Parafly İle Satın Alınan Hizmetlerin Katsayıları

Hizmetler Katsayı
Yurt İçi Uçak 2
Yurt Dışı Uçak 2
Yurt İçi Konaklama 2
Yurt Dışı Konaklama 2
Cruise 3
Araba Kiralama 3
Seyahat Tur Paketleri 3

Parafly Seyahat Hattı’na ulaşmak için 0850 222 0 400 numaralı Halkbank Dialog’u aramanız ve 1 ile 8 numaralarını sırasıyla tuşlamanız gerekmektedir. Parafly Seyahat Hattı resmi tatil ve bayramlar hariç olmak üzere hafta içi 09.00-18.00 saatleri arasında Cumartesi günleri ise 09.00-14.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Paraflytravel.com Üzerinden Yapılabilen İşlemler

Paraflytravel.com sitesi üzerinden Parafly kart sahipleri katlı ParafPara kullanabilirken, Paraf sahipleri ise sahip oldukları ParafPara kadar işlem yapabilmektedirler. Bu site üzerinden yapılabilecek hizmetler ve katsayıları aşağıdaki tabloda gösterilmiştir.

Hizmetler Katsayı
Yurt İçi Uçak 2
Yurt Dışı Uçak 2
Yurt İçi Otel 2
Yurt Dışı Otel 2
Yurt İçi Uçak + Otel 2
Paket Turlar 3
Araç Kiralama 3

Paraflytravel.com 7/24 hizmet veren bir sitedir. Bu site üzerinden alınan her bir hizmet için aylık değerlik hakkı 2 adet ile sınırlandırılmıştır.

Avans ParafPara Nedir?

Avans ParafPara, Parafly Seyahat Hattı’ndan hizmet alırken ParafParaların yeterli gelmemesi durumunda eksik kalan tutarı tamamlamak için kullanılmaktadır. Avans ParafPara müşteri limitinin %5’i kadar olabilmektedir. En fazla çekilebilecek Avans ParafPara miktarı ise 1.000 TL’dir. Çekilen Avans ParafPara puanlar 1 yıl içinde yapılan alışverişlerden kazanılan ParafParalar ile kapatılabilmektedir. Kapatılmaması halinde ise kalan Avans ParafPara tutarı kullanılan katsayı ile çarpılarak ekstreye yansıtılmaktadır.

Parafly Avantajları

Parafly kredi kartı ile istediğiniz havalimanında ister yurt içi isterseniz yurt dışı uçuş günlerinizde restoran harcamanınız 25 TL’si hediye edilmektedir. Bunun için Parafly kredi kartınız ile uçak biletinizi aldıktan sonra aralarında birer boşluk bırakarak “HYL, kartınızın son altı hanesi ve yıl, ay, gün formatında uçuş gününüzü yazıp 3404’e SMS göndermeniz gerekmektedir. Örneğin uçuş tarihinizin 12.06.2018 olduğunu farz edelim. Bu durumda SMS metniniz “HYL 123456 20180612” şeklinde olmalıdır.

Seyahat kredi kartı denildiğinde akla ilk gelen kredi kartlarından biri olan Parafly sayesinde yurt dışında yapacağınız tüm alışverişlerden 5 kat ParafPara kazanmanız mümkündür. Kazandığınız ParafParaları dilerseniz Paraf üye iş yerlerinden yapacağınız alışverişlerde dilerseniz de Parafly Seyahat Hazzı üzerinden yapacağınız alışverişlerde belirlenen katsayılar çerçevesinde kullanabilirsiniz.

liugong гусеничный. вольер для собаки с щенками

ParafÜstü uygulaması sayesinde Parafly ve Paraf üyesi marketlerde Paraf POS’lardan yapacağınız 100 TL ve üzeri peşin harcamalarınızda tek seferde en fazla 9,99 TL, ayda ise en fazla 25 TL indirim kazanma şansınız bulunmaktadır. Bu uygulamadan yararlanmak için PARA yazıp boşluk bıraktıktan sonra kredi kartınızın son hanesini 3404’e kısa mesajla göndermeniz gerekmektedir.

Paraf Günüm uygulaması ile ayda bir kez kendiniz belirleyeceğiniz bir günde dilerseniz %5 indirim/artı 4 taksit/2 ay erteleme veya 5 kat ParafPara kazanabilirsiniz.

Parafly kredi kartı ile yararlanabileceğiniz daha pek çok fırsat ve kampanya bulunmaktadır. Hem seyahatlerinizde hem de diğer harcamalarınızda bu avantajlardan yararlanmak istiyorsanız Parafly kredi kartı edinme konusunu mutlaka değerlendirmelisiniz.