Anasayfa / Bankalar / QNB Finansbank Bitkisel Üretim Kredisi

QNB Finansbank Bitkisel Üretim Kredisi

Tarım kredisi denildiğinde ONB Finansbank akla ilk gelen bankalar arasında yer almaktadır. Çeşitli ihtiyaçlar için sunmuş olduğu cazip koşullar, uygun faiz oranları ve ödeme koşulları Finansbank tarım kredisi ürünlerinin popüler olmasının sebepleri arasında bulunmaktadır. Sizde ihtiyacınız olan desteğe kolay bir şekilde kavuşarak nakit sıkıntınızı çözmek ve ödemelerinizi elinize nakit geçtiğinde yapmak istiyorsanız QNB Finansbank tarım kredisi ürünlerini mutlaka değerlendirmelisiniz. Finansbank tarım kredisi ürünleri İşletme Kredileri ve Yatırım Kredileri olarak iki ana başlık altında toplanmaktadır. Bu yazımızda sizlerle İşletme Kredileri arasında bulunan Bitkisel Üretim Kredisi’nin ayrıntılarını paylaşacağız.

Bitkisel Üretim Kredisi Nedir?

Tarımsal faaliyetlerinizi devam ettirebilmek için gereksinim duyduğunuz tüm ihtiyaçlarınızı sıkıntıya çekmeden karşılamak istiyorsanız sizde Finansbank Bitkisel Üretim Kredisi’nden yararlanmayı düşünebilirsiniz. Finansbank Bitkisel Üretim Kredisi tam da bu tür gereksinimlerin giderilmesi amaçlanarak hazırlanmış bir Finansbank tarım kredisi ürünüdür.

Finansbank Bitkisel Üretim Kredisi’nin Özellikleri

Bitkisel Üretim Kredisi üretim maliyetinin %85’ini karşılayan bir kredi ürünüdür. Maksimum vade süresi 24 aydır. 1, 3, 6 ve 12 ayda bir ödeme seçenekleri mevcuttur. Şartlarınıza en uygun şekilde bir ödeme planı seçebilirsiniz.

Bitkisel Üretim Kredisi İçin Gerekli Belgeler

Finansbank Bitkisel Üretim Kredisi için bazı belgeleri temin etmeniz gerekmektedir. Bu belgeleri şu şekilde sıralayabiliriz: nüfus cüzdanı fotokopisi, çiftçilik belgesi ve çiftçi kayıt sistemi belgesi (ÇKS belgesi). Finansbank şubesinde yapılacak değerlendirmenin ardından eğer gerekli görülürse ilave belgeler ve teminat talep edilmesi de söz konusu olabilecektir.

Finansbank Bitkisel Üretim Kredisi’nin yanı sıra farklı ihtiyaçlara hitap eden başka işletme kredilerini de müşterilerinin kullanımına sunmaktadır. Bu krediler Gelire Endeksli Tarım Kredisi, Sözleşmeli Üretim Kredisi, Organik Tarım Kredisi, Bitkisel Üretim Kredisi, Mevye/Bağ Kredisi, Besicilik Kredisi, Kanatlı Kümes Hayvancılığı Kredisi, Su Hayvancılığı Kredisi, Arıcılık Kredisi, Sera Kredisi, Su Ürünleri Kültür Balıkçılığı Kredisi, Su Ürünleri Avcılığı Kredisi, Tarımsal Borçlu Cari Hesap Kredisi (BCH), Tarımsal Kredili Mevduat Hesabı (KMH), Çek Kredisi ve Çiftçi Nakit Kredisi’dir. Finansbank ayrıca üreticiler için ticari kredi kartı da vermektedir. Bu krediler hakkında detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz.