Anasayfa / Bankalar / Şekerbank Hasat Kart

Şekerbank Hasat Kart

Geçiminizi çiftçilik yaparak karşılıyorsanız ve hem üretiminize destek olacak hem de hayatınıza çeşitli kolaylıklar getirecek bir karta sahip olmak istiyorsanız sizde Şekerbank Hasat Kart kullanıcıları arasına katılmayı düşünebilirsiniz. Çiftçilere özel bir kart olan Hasan Kart hakkında detaylı bilgiler edinmek ve Hasat Kart’a nasıl sahip olabileceğinizi öğrenmek için yazımızın devamını okumanız yeterli.

Şekerbank Hasat Kart Özellikleri

Şekerbank Hasat Kart, kullanıcılarına pek çok avantaj sağlayan bir kart olarak dikkat çekmektedir. Hasat Kart’ı kullanarak mazot, gübre, ilaç, tohum ve fide gibi gereksinimlerinizi hemen karşılayabilir ve ödemelerinizi ise hasat zamanında faizsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Hasat Kart üye iş yerlerinin sunduğu pek çok avantajdan da yararlanma şansını yakalayabilirsiniz.

Hasat Kart kullanarak gerçekleştirdiğiniz harcamaları hasat zamanınıza göre belirlenen vadelerde ve hatta vadeden önce kısmen veya tamamen ara dönemlerde ödeyebilirsiniz. Anlaşmalı tedarikçi firmalardan tarımsal girdi gereksinimleriniz için Şekerbank ve diğer bütün bankaların POS cihazlarından ise alışverişleriniz için kullanıp, PTT Şubelerinden borçlarınızı ödeyebilirsiniz.

Şekerbank Hasat Kart’ı kullanarak tedarikçi firmalardan tarımsal girdi ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, ödemelerinizi hasat tarihinizde gerçekleştirebilirsiniz.

Anlaşmalı tedarikçi üye iş yerlerinden Hasat Kart ile yaptığınız alışverişlerde, 6 aya varan vade ve %0 faiz kampanya avantajından faydalanabilirsiniz.

Nakit ihtiyaçlarınızı Şekerbank şubelerinden, Şekerbank ve diğer banka ATM cihazlarından, PTT ATM cihazlarından 7 gün 24 saat kesintisiz olarak karşılayabilir, Hasat Kart borçlarınızı yine Şekerbank Şubeleri ve PTT Şubelerinden ödeyebilirsiniz.

Dilerseniz yıl içerisinde Hasat Kart’ınıza geri ödeme yapabilir, gerektiğinde limit boşluğu çerçevesinde alışveriş veya nakit kullanabilirsiniz.

Tarsim sigorta primlerinizi Şekerbank şubelerinden veya SBN Sigorta Acentelerinden Hasat Kart ile ödeyebilir, borçlarınızı ise kendiniz belirleyeceğiniz vadede faizsiz olarak kapatabilirsiniz.

Şekerbank Hasat Kart Kredi Başvurusu İçin Gereken Belgeler

Hasat Kart sahibi olabilmek için gerekli belgeleri şu şekilde sıralayabiliriz: Hasat Kart başvuru formu, nüfus cüzdanı fotokopisi, İl/İlçe Tarım Müdürlüğü’nden alınacak ÇKS ile su ürünleri yetiştiricileri ve de avcılığı için Su Ürünleri Yetiştiricilik Belgesi, arıcılar için Türkiye Arıcılar Birliği’nden alınacak AKS Belgeleri veya Ziraat Odası’ndan alınacak Çiftçilik Belgesi.