Anasayfa / Bankalar / Şekerbank Yepyeni Kredi

Şekerbank Yepyeni Kredi

Günümüzde bankalar müşterilerinin her türlü nakit gereksinimlerini kolay bir şekilde giderebilmelerini sağlamak için pek çok ihtiyaç kredisi ürünü sunmaktadırlar. Bu ihtiyaç kredisi ürünlerinden biri de anne adaylarına ya da belli bir yaşa kadar çocuğu olan annelere yönelik olan ve doğum kredisi olarak da nitelendirebileceğimiz ve farklı adlarla anılabilen kredi ürünüdür. Sizde anne olmaya hazırlanıyorsanız ya da 2 yaşına kadar çocuğunuz varsa Şekerbank’ın Yepyeni Kredi isimli ürününden faydalanabilir ve hem doğum masraflarınızı hem de bebeğinizin masraflarını avantajlı faiz oranlarıyla karşılamanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Şekerbank Yepyeni Kredi Özellikleri

En çok ilgi gören Şekerbank ihtiyaç kredisi ürünlerinden biri olan Şekerbank Yepyeni Kredi, sadece anne adayları ve 2 yaşına kadar çocuğu olan annelere hitap eden bir kredi ürünüdür. 48 aya kadar vade süresine sahip olan Şekerbank Yepyeni Kredi ile ilgili faiz oranı ve örnek maliyet tablosunu aşağıda bulabilirsiniz.

Şekerbank Yepyeni Kredi Faiz Oranı

Kredi Tutarı Faiz Oranı
12 Ay 24 Ay 36 Ay 48 Ay
30.000 TL 1,58 1,58 1,61 1,63

Şekerbank Yepyeni Kredi Örnek Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı (TL) Kredi Vadesi (Ay) Aylık Faiz Oranı (Net) Aylık Taksit Tutarı (TL) *Toplam Ücret (TL) Aylık Toplam Maliyet Oranı Yıllık Toplam Maliyet Oranı
10.000 48 1,63% 323,11 52,50 2,2127% 26,5528%

Bebek sahibi olmaya hazırlanıyorsanız ya da henüz 2 yaşını doldurmamış bir çocuğunuz bulunuyorsa sizde Şekerbank Yepyeni Kredi isimli kredi ürünü ile gereksinimlerinizi rahatlıkla giderebilirsiniz. Gerek Şekerbank ihtiyaç kredisi ve doğum kredisi gibi konular hakkında bilgi edinmek, diğer bankaların sunmuş olduğu kredi ürünleri hakkında fikir sahibi olmak ve gerekse de finansal konularda en güncel bilgilere ulaşmak istiyorsanız sitemizi takip etmeniz yeterli!