Anasayfa / Bankalar / Şubeye Gitmeden Akbank Online Kredi

Şubeye Gitmeden Akbank Online Kredi

Tüketicilerin pek çoğu bankalara gitmeden kredi almak için internet üzerinden başvuru yapmayı tercih etmektedir. Sizde internet aracılığı ile kredi başvurusu yapmayı planlıyorsanız online kredi başvurusu yapmanın yöntemlerini bilmek isteyebilirsiniz. Akbank’tan şubeye gitmeden kredi başvurusu yapabilmenizi sağlayan 3 tane yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemleri kullanıp siz de ihtiyacınız olan kredi için gerekli başvuruyu kısa bir zaman zarfı içerisinde yapabilirsiniz.

Akbank Şubeye Gitmeden Anında Kredi Başvurusu Yöntemleri

  • Akbank Direkt İnternet Bankacılığı,
  • Akbank Direkt Mobil Bankacılık
  • Akbank ‘ın internet sitesinde yer alan Akbank Direkt Kredi formunu doldurmak.

Bu 3 yöntemden birini kullanmanız halinde 5 dakika gibi kısa bir sürede Akbank kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. En kolay yol ise Akbank Direkt Kredi formunu doldurmaktır. Formu doldurmak çok vaktinizi almayacaktır. Dilerseniz 444 25 25 nolu telefon üzerinden Akbank müşteri hizmetlerine ulaşabilir ve merak ettiğiniz konular hakkında çok detaylı bilgiler edinebilirsiniz. Akbank Direkt Kredi formuna buraya tıklayıp ulaşabilirsiniz.

Akbank Örnek Ödeme Planı

Akbank’tan şubeye gitmeden 36 ay vadeli 10 TL kredi almanız durumunda faiz miktarınız yüzde 2,77 olmaktadır. Bu faiz oranı üzerinden aylık ödeme oranı ise 480 TL olmaktadır. Geri ödeme ise masraflar hariç 17,346 TL rakamına denk gelmektedir.