Anasayfa / Krediler / Şubeye Gitmeden Vakıfbank Kredi Başvurusu Yapmak

Şubeye Gitmeden Vakıfbank Kredi Başvurusu Yapmak

Vakıfbank saygın ve önemli kamu bankaları arasındadır. Müşterilerine maksimum güvenlik sağlamakta ve müşteri memnuniyeti için aralıksız çalışmayı sürdürmektedir. Sağlamış olduğu çok uygun kredi imkanları ile bankalar arasında öde çıkmayı da başarmaktadır. Sunduğu kolaylıklar nedeni ile de pek çok kişinin ilk tercihleri içinde yer almaktadır. Şubeye dahi gitmeden müşterilerine kredi başvurusu yapma olanağını tanıması gibi sunduğu kolaylıklar müşteri ağını her geçen gün daha da genişletmesine neden olan faktörlerdir. Sizde Vakıfbank kredi başvurusu yapmayı düşünüyorsanız şubeye bile gitmeden kredi başvurunuzu çok kısa bir süre içerisinde gerçekleştirebileceğinizi bilmelisiniz.

Konut kredisinden taşıt ve ihtiyaç kredisine kadar geniş bir kredi yelpazesi sağlayan Vakıfbank aracılığıyla siz de gereksinim duyduğunuz maddi kaynağı temin edebilirsiniz. Vakıfbank kredi başvurusu yaptığınızda her bankada olduğu gibi öncelikli olarak yapılan başvuru ön başvuru statüsü altında incelenip değerlendirilmektedir. Kredi başvurusu değerlendirmeyi geçerse hızlı bir şekilde onaylanmakta ve başvuru sahibi gerekli evrakları şubeye sunarak istediği krediyi temin etmektedir.

SMS ile VakıfBank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Akıllı SMS’ler Vakıfbank’ın kredi başvurusu kabul ettiği yöntemler arasındadır. Hızlı ve zahmetsiz bir şekilde sizde SMS ile Vakıfbank kredi başvurunuzu kısa süre içinde gerçekleştirebilirsiniz. Vakıfbank kredi başvurunuzu SMS ile yapmak için izlemeniz gereken yol şu şekildedir.

TIK boşluk TCKN boşluk Aylık Gelir yazıldıktan sonra 5724‘e mesaj gönderilmelidir. Bu sayede SMS ile kredi talebi gerçekleştirilmiş olmaktadır. Kredi başvurusu yaparken bankanın size vereceği kredi oranını göz önüne alıp başvuruda bulunmanız yerinde bir adım olacaktır. Başvurunuza olumlu yanıt gelmesi halinde istediğiniz bir Vakıfbank şubesine giderek kredinizi temin edebilirsiniz.

If need to apostille. Birth certificate apostille. Georgia apostille.

Vakıfbank İnternetten Kredi Başvurusu

Vakıfbank kredi başvurusu yapmanın bir diğer kolay yolu ise internetten yararlanmaktır. Vakıfbank’ın resmi web sitesine giriş yaparak ürünler sayfasını açabilir ve size hitap eden ürünü seçip Hemen Başvur butonu ile başvuru işleminizi hemen gerçekleştirebilirsiniz. Başvuru yapmanızın ardından GSM numaranıza Vakıfbank tarafından bir numara gönderilecektir. Gelen bu numarayı ONAY boşluk Onay Numarası yazıp 5724‘e göndermelisiniz.