Anasayfa / EFT / TEB EFT Saatleri

TEB EFT Saatleri

Müşteri portföyünü başarıyla genişleten TEB, EFT konusunda da müşterilerinin gönlünü fethetmeyi sürdürüyor. Para transferlerinin hızlı bir şekilde gerçekleşmesine olanak sağlayan TEB sunmuş olduğu EFT saatleri ile de dikkat çekmektedir. EFT işlemlerinin zaman diliminin her bankada farklılık gösterdiği bilinmektedir. Bu nedenle çalıştığınız bankanın EFT saatlerine göre işlerinizi ayarlamanız çok mantıklı bir adım olacaktır. Bu konuya gereken özeni gösterirseniz para transferlerinizi karşı tarafa hemen ulaştırabilir ve herhangi bir sorunla karşılaşma riskinizi en aza indirgeyebilirsiniz. TEB müşterisi iseniz ve EFT işlemi yapmanız gerekiyorsa ilk olarak bankanızın hangi saatler arasında EFT yaptığını öğrenmelisiniz.

TEB EFT Saati

TEB EFT saatleri 09.00 ila 17.15 arasındadır. Bu saatlerde yapmış olduğunuz tüm EFT işlemleri anında onaylanmaktadır. Bazen çok aşırı yoğunluk olduğunda EFT işlemlerinin süresi biraz uzayabilmektedir. Ancak genel olarak bakıldığında TEB EFT işlemleri hız bakımından mükemmeldir. TEB müşterisi iseniz ve EFT yapacaksanız sizde hiç çekinmeden gerekli para transferlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. TEB EFT saatleri içinde işlem yapmanıza rağmen bazen yapmış olduğunuz EFT karşı tarafa ulaşmamaktadır. Bunun nedeni ya resmi tatil gününde ya da hafta sonunda EFT yapmış olmanızdan kaynaklanacaktır. Çünkü resmi tatillerde, bayramlarda, hafta sonlarında ve akşam 17.15’ten sonra yapılan tüm EFT işlemleri onay için ilk iş gününü beklemek zorundadır. Tüm bunların ışığında hareket ederek sizde EFT işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

İnsanların en çok yaptığı hatalardan biri EFT işlemlerini hafta sonuna bırakmalarıdır. Hafta sonu EFT yapılır mı sorusu en çok sorular soruların başında gelmektedir. Hafta sonu EFT işlemi yaptığınızda para karşı tarafın hesabına hemen yatmamaktadır. İzleyen ilk iş gününde onaylanmakta ve para akışı sağlanmaktadır.