Anasayfa / Bankalar / TEB İhtiyaç Kredisi Ürünleri

TEB İhtiyaç Kredisi Ürünleri

Türkiye Ekonomi Bankası müşterilerine sunduğu tüm hizmetlerle memnuniyet yaratmayı başarmaktadır. Bu yazımızda sizlere en güncel TEB ihtiyaç kredisi ürünlerini tanıtmaya çalışacağız.

1-CEPTETEB İhtiyaç Kredisi

Çok acil bir şekilde nakit gereksiniminiz olduğunda yerinizden bile kalkmaya gerek duymayacağınız bir ihtiyaç kredisine başvuru yapmak ister misiniz? Cevabınız evetse CEPTETEB ihtiyaç kredisi tam size göre bir kredi ürünü olabilir. CEPTETEB ihtiyaç kredisi başvurusu yaparken ya da krediniz onaylandığında banka şubesine gitmenize gerek bulunmamaktadır. Başvurunuzu ve kredi kullanımınızı rahatlıkla TEB internet şubesinden, mobil uygulamadan ya da bankanın internet sitesi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. CEPTETEB ihtiyaç kredisi 1.000 TL ile 20.000 TL arasında kullanılabilmektedir. Maksimum 48 ay vade ile çekebileceğiniz CEPTETEB ihtiyaç kredisini aylık eşit taksitler halinde ödeyebilirsiniz. CEPTETEB ihtiyaç kredisi kefil veya teminat talep edilmemesiyle de tüketicilerin dikkatini çekmektedir. Kredinin taksitlerini ise CEPTETEB İnternet Şubesi, CEPTETEB Mobil Şube, CEPTETEB Destek Merkezi ve TEB ATM’lerinden ödemeniz mümkündür. TEB ya da CEPTETEB müşterileri CEPTETEB ihtiyaç kredisine internet şubesi üzerinden başvuru yapabilmekte ve kredileri onaylandığında şubeye gitmeye gerek duymaksızın istedikleri yerden kredilerini kullanabilmektedirler. Banka müşterisi olmayanlar ise TEB internet sitesi üzerinden krediye başvuru yapabilmekte ve kredileri onaylanırsa CEPTETEB Destek Merkezi’nden aranarak istedikleri gün ve saatte müşteri danışmanlarını kendilerini ziyaret etmekte ve kredi işlemlerini tamamlamaktadırlar. CEPTETEB ihtiyaç kredisi şube kullanılmadan tahsis edilen bir kredi olduğundan daha avantajlı faizlere sahip bir kredi ürünüdür.

5.000 TL İçin CEPTETEB İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Vade Aylık Akdi Faiz Tahsis Ücreti Sigorta Masrafı Yıllık Maliyet Oranı

3 Ay %1,29 0,00 TL 35,00 TL %20,2431
6 Ay %1,29 0,00 TL 70,00 TL %20,2430
9 Ay %1,29 0,00 TL 104,00 TL %20,2451
12 Ay %1,29 0,00 TL 111,00 TL %20,2431
18 Ay %1,29 0,00 TL 63,00 TL %20,2425
24 Ay %1,29 0,00 TL 84,00 TL %20,2424
36 Ay %1,38 0,00 TL 130,00 TL %21,7854

2-Mağaza İçi Kredi

Mağazada alışveriş yaparken anında kredi çekmek ve alışverişinizi rahatlıkla tamamlamak istiyorsanız TEB mağaza içi kredi ürününü mutlaka incelemelisiniz. Anlaşmalı bayilerden alacağınız ürünlerde kullanabileceğiniz bu krediyi taksitler halinde ödeyerek bütçenizi zorlamadan alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Türkiye Ekonomi Bankası’nın web sitesini ziyaret ederek mağaza içi kredinin hangi firmalar ve bayilerde geçerli olduğunu öğrenebilirsiniz.

3-İhtiyaç Kredisi

TEB ihtiyaç kredisi ile müşterilerinin tüm nakit gereksinimlerinde yanlarında olmaya devam etmektedir. Başvuru için gerekli belgeleri tamamlayarak Türkiye Ekonomi Bankası şubelerine uğramanız halinde TEB ihtiyaç kredisini 24 saat içinde kullanmanız mümkün olmaktadır. En fazla 36 ay vade ile tahsis edilen TEB ihtiyaç kredisinin faiz oranları vade süresi boyunca sabit kalmakta ve piyasadaki değişikliklerden etkilenmemektedir. TEB ihtiyaç kredisi başvurusu için gereken belgeler ise şunlardır: nüfus cüzdanı ya da sürücü belgesi fotokopisi, gelir belgesi / maaş bordrosu, serbest meslek ve işletme sahipleri için son 3 yıllık bilanço, vergi levhası ve Ticaret Sicil Gazetesi.

4-Bireysel Finansman Kredisi

Evinizi dekore ettirmek istiyorsanız ya da yaptırmanız gereken tadilatlar bulunuyorsa sizde diğer tüm nakit ihtiyaçlarınız gibi bu tür ihtiyaçlarınız içinde TEB bireysel finansman kredisinden yararlanabilirsiniz. Kredi vadesi boyunca sabit faiz oranına sahip olan ve piyasada meydana gelen faiz oranı değişikliklerinden etkilenmeyen bir kredi olan bireysel finansman kredisini maksimum 36 ay vade ile kullanmanız mümkündür. Bu kredi için evinizi teminat göstermeniz gerekmektedir. Evinizin ekspertiz değerinin %60’ına varan tutarlarda TEB bireysel finansman kredisi çekebilirsiniz.

5-TEB Arsa Kredisi

Yatırımlarınızı arsa olarak değerlendirmek istiyorsanız sizde en çok ilgi gören TEB ihtiyaç kredisi ürünleri arasında yer alan TEB arsa kredisinden faydalanabilirsiniz. TEB arsa kredisinden yararlanabilmek için sahip olunan evin teminat olarak gösterilmesi gerekmektedir. Bu sayede evin ekspertiz değerinin %60’ına kadar arsa kredisi kullanmak mümkün olmaktadır. TEB arsa kredisi en fazla 36 ay vade ile kullanılabilen ve vade süresi boyunca faiz oranı sabit kalan bir ihtiyaç kredisi ürünüdür.

6- TEB Pratik İhtiyaç Kredisi

TEB pratik ihtiyaç kredisi acil bir şekilde krediye gereksinim duyan kişilere hitap etmektedir. Maksimum limiti 12.500 TL olan TEB pratik ihtiyaç kredisine yaptığınız başvuru sonucu anında cep telefonunuza gelecektir. Bu krediye başvuru yapmak için TEB müşterisi olmanız şart değildir. Her çeşit nakit ihtiyacınız için online olarak başvuru yapabileceğiniz TEB pratik ihtiyaç kredisi ile kolay bir şekilde kredi çekerek ihtiyaçlarınızı karşılamanın tadını çıkarabilirsiniz.

7-PTT’den TEB Jet Kredi

TEB Jet Kredi emekli maaşını PTT aracılığıyla Sosyal Güvenlik Kurumu’dan alan emeklilere hitap eden bir ihtiyaç kredisi ürünüdür. En az 1.000 TL en fazla 30.000 TL limitle çekilebilen TEB jet krediye başvuru yapmak için emekli bireylerin en fazla 70 yaşında olmaları gerekmektedir. Bu krediye nüfus cüzdanı ile başvuru yapılabilmektedir. En az 3 ay en fazla 36 ay vade ile kullanılabilen TEB jet kredi için kredi tahsis ücreti alınmamaktadır.