Anasayfa / Krediler / İhtiyaç Kredisi / Türkiye İş Bankası 48 Ay Vadeli 10.000 TL İhtiyaç Kredisi

Türkiye İş Bankası 48 Ay Vadeli 10.000 TL İhtiyaç Kredisi

Saygın bankalar arasında bulunan Türkiye İş Bankası konut kredisinden ticari kredilere, taşıt kredisinden ihtiyaç kredisine kadar birçok alanda faaliyet göstermekte ve müşterilerinin destekçisi olmaktadır. Bankaların sunduğu kredi ürünleri arasında en çok rağbet görenlerden birisi ise ihtiyaç kredisidir. Çok acil para gerektiğinde borç aramak yerine bankaların sunduğu ihtiyaç kredilerinden istifade etme yolunu seçenlerin sayısı azımsanmayacak kadar fazladır. Türkiye İş Bankası sunduğu uygun faiz oranlarıyla da ihtiyaç kredisi konusunda isminden saygıyla söz ettirmektedir. 10.000 TL 48 ay vadeli kredi çekmeniz halinde ödemeniz gereken aylık tutar ve toplam geri ödemeyi sizler için hesapladık. Yazımızın devamını okuyarak bu konuyla alakalı güncel ve sağlıklı bilgilere ulaşabilirsiniz. Ancak bankaların faiz oranlarının dönem dönem değiştiğini unutmamalı ve 10.000 TL 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanacağınız zaman bankanın sitesinden en güncel faiz oranını muhakkak öğrenmelisiniz.

10.000 TL 48 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi

48 ay vade ile 10.000 TL ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenlerden İş Bankası %1,25 faiz talebinde bulunmaktadır. Kredi için Türkiye İş Bankası 50 TL’lik bir masraf belirlemiştir. 48 ay vadeli 10.000 TL ihtiyaç kredisinin yıllık maliyeti %18,28’dir. Bu krediyi kullandığınızda geri ödemeniz gereken aylık taksit tutarı ise 293 TL olmaktadır. 10.000 TL için toplamda geri ödenmesi gereken rakamsa 14.150 TL’dir.

Türkiye İş Bankası 10.000 TL 48 ay vadeli kredi faiz oranlarını ve toplam maliyetini sizler için araştırdık. Para ihtiyacınızı Türkiye İş Bankasının sunmuş olduğu ihtiyaç kredisi olanağı ile karşılamayı planlıyorsanız sizde bankanın talep ettiği gerekli evrakları hazırlayarak kredi başvurunuzu kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. İlk başta da söz ettiğimiz gibi bankaların kredi faiz oranları değişebilmektedir. Bu nedenle Türkiye İş Bankası ihtiyaç kredisinden faydalanacağınız zaman güncel kredi faiz oranlarını mutlaka kontrol etmelisiniz.