Anasayfa / Bankalar / VakıfBank Bankomat Kart Türleri

VakıfBank Bankomat Kart Türleri

VakıfBank Bankomat Kart

VakıfBank tüm hizmet ve ürünleri ile olduğu gibi bankomat kartları ile de müşterilerinin beğenisini kazanmaktadır. VakıfBank’ın farklı özelliklere sahip bankomat kart türleri bulunmaktadır. Bu yazımızda VakıfBank bankomat kartlarını ve özelliklerini ele alacağız.

VakıfBank Bankomat Kart Çeşitleri

VakıfBank bankomat kart çeşitlerini Klasik Bankomat Kart, Taraftar Bankomat Kart, Genç Bankomat Kart, Anında Bankomat Kart ve Troy Bankomat Kart olarak sıralayabiliriz.

VakıfBank Klasik Bankomat Kart

VakıfBank Klasik Bankomat Kart gerek yurt içinde ve gerekse yurt dışında bulunan ATM’lerden rahatlıkla para çekebileceğiniz ve milyonlarca iş yerinde alışveriş yapabileceğiniz bir bankomat kart ürünüdür.

VakıfBank Taraftar Bankomat Kart

Klasik Bankomat Kartın tüm özelliklerine sahip olan VakıfBank Taraftar Bankomat sayesinde bankacılık işlemlerinizi Bankomat ve ParaBankomat’larda rahatça gerçekleştirebileceğiniz gibi, yurt içinde ve yurt dışında üzerinizde nakit para taşımaksızın alışveriş yapabilirsiniz.

VakıfBank Genç Bankomat Kart

VakıfBank Genç Bankomat Kart 24 yaşından küçük gençler ve çocuklar için en ideal kart olup, kartın bağlı bulunduğu hesapta bulunan paraları harcamak, hesaptaki bakiye kadar nakit çekmek ve alışveriş yapmak mümkündür.

VakıfBank Anında Bankomat Kart

Eğer Bankomat kartınız yoksa şubede sıra beklemeksizin temel bankacılık işlemlerinizi hızla ve güvenli şekilde yapabilmek için Anında Bankomat Kartınızı VakıfBank şubelerinden hemen teslim alabilirsiniz. Anında Bankomat Kart ATM Pos’larda anında kullanıma hazırdır.

VakıfBank Troy Bankomat Kart

VakıfBank müşterilerinin kullanımına sunulan Türkiye’nin ödeme yöntemi TROY ile, Troy logolu bankomat kartınızla yurt içinde VakıfBank ATM’lerinden ve Troy logolu diğer banka ATM’lerinden para çekebilir ve üzerinizde nakit taşımak yerine kartınızla alışveriş yapabilirsiniz.

VakıfBank Bankomat Kart Özellikleri

Vadesiz hesabınıza bağlı olan Bankomat kartınız ile hesabınızdan para çekebilir, alışveriş yapabilir, otomatik fatura ödeme talimatı verebilir ve daha birçok bankacılık işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. VakıfBank Bankomat kart ile üzerinizde para taşıma riskine girmeden dünyanın her yerindeki ATM’lerden nakit para çekebilir, Pospara uygulamasından yararlanarak sektör kısıtlaması olmadan en az 10 TL’lik alışverişlerinizde 100 TL’ye kadar nakit çekebilirsiniz.

Alışverişlerinizde de VakıfBank Bankomat kartınızdan faydalanabilir, Türkiye’de ve dünyada milyonlarca iş yerinden rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz. Yaptığınız alışveriş tutarları VakıfBank Bankomat kartınızın bağlı bulunduğu vadesiz hesap bakiyenizden düşürülecektir. Ayrıca internetten yapacağınız alışverişlerde de 3D Secure şifresiyle VakıfBank Bankomat kartınızı kullanabilirsiniz. Bankomat kartınız ile SGK ve vergi ödemelerinizi de gerçekleştirebilirsiniz.

Bankomat Para

VakıfBank Bankomat kartınızı kullanarak yaptığınız alışverişlerden Bankomat Para kazanabilir ve kazandığınız bu Bankomat Paraları istediğiniz gibi harcayabilirsiniz. Önceden belirlediğiniz tutara ulaşana kadar Bankomat Paralarınız birikecek ve sonrasında hesabınıza aktarılacaktır. 1 Bankomat Para 1 TL değerindedir. VakıfBank Bankomat kartınızın Bankomat Para özelliğinden yararlanabilmek için İnternet Bankacılığı veya Mobil Bankacılığı kullanabilir, 0850 222 0 724 numaralı Telefon Bankacılığı’nı arayabilir, VakıfBank şubelerini ziyaret edebilir veya BANKOMAT yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra VakıfBank Bankomat kartınızın son 6 hanesini SMS ile 5724’e gönderebilirsiniz.

VakıfBank Bankomat İle Bankacılık İşlemleri

VakıfBank Bankomat kartınızı Havuz Hesabı uygulamasına dahil ettirerek hesabınızda bulunan nakit fazlasını yatırıma dönüştürebilir, talimatlı ödemelerinizin ve VakıfBank ATM’lerinden yapılabilecek bankacılık işlemlerinizin otomatik olarak yapılmasını sağlayabilirsiniz. VakıfBank Bankomat kartınızı kredili hale getirmeniz durumunda ise hesabınızda para olmasa dahi gereksinim duyduğunuz anlarda kredinizi kullanmanız mümkündür. VakıfBank Bankomat kartınıza elektrik ve su gibi çeşitli faturalarınız için ücretsiz olarak otomatik ödeme talimatı da verebilirsiniz. Otomatik fatura ödeme talimatı vermek için İnternet Bankacılığı ya da Telefon Bankacılığı’nı kullanabileceğiniz gibi VakıfBank şubelerinden de yararlanabilirsiniz.