Anasayfa / Bankalar / VakıfBank Kredi Kartı

VakıfBank Kredi Kartı

Ülkemizin en önemli bankaları arasında yer alan VakıfBank tüm hizmetleri ile olduğu gibi birbirinden cazip özelliklere sahip kredi kartı ürünleriyle de beğeni toplamaktadır. Sizde VakıfBank kredi kartı başvurusu yapmayı düşünüyor ve kartlar hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

VakıfBank Kredi Kartı Çeşitleri

1-Worldcard

Vakıfbank’ın en çok rağbet gören kredi kartı ürünlerinin başında Worldcard gelmektedir. Bu kredi kartı ile gerek yurt içi ve gerekse yurt dışında tüm alışverişlerinizi rahatça yapabileceğiniz gibi internet üzerinden de güvenilir bir şekilde alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca nakit ihtiyaçlarınız içinde cazip çözüm seçeneklerine sahiptir. Vakıfbank Worldcard’la ilgili birbirinden cazip kampanyalar düzenlemektedir.

2-Taraftar Kart

En beğenilen Vakıfbank kredi kartı ürünlerinden biri de Vakıfbank Taraftar Kart’tır. Vakıfbank Taraftar Kart ile yapılan tüm alışverişlerde hem kart sahibi hem de taraftarı olduğu takım kazanmaktadır. Vakıfbank Taraftar Kart için özel sürprizler ve kampanyalar hazırlamaktadır. Vakıfbank Taraftar Kart ürünlerini şu şekilde sıralayabiliriz:

Beşiktaş Taraftar Kart: Beşiktaş Taraftar Kartı ile Beşiktaş fanatiklerinin takımları ile daha sıkı bağ kurmaları sağlanmaktadır. Bu kart kullanılarak yapılan her alışverişte Beşiktaş kulübüne katkı sağlanmaktadır. Bunun dışında anlaşmalı KARTALYUVASI mağazalarında ve sezonluk kombine alımlarda kampanyalardan yararlanma, hediye maç biletleri edinme, sürpriz hediyelere kavuşma ve antrenmanlara katılma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Fenerbahçe Taraftar Kart: En popüler Vakıfbank kredi kartı ürünleri arasında yer alan Fenerbahçe Taraftar Kart ile yapılan her alışverişte Fenerbahçe takımını destek olunmaktadır. Fenerbahçe Taraftar Kart ile Sosyal Medya hesabı üstünden çeşitli hediyeler kazanmak ve Fenerbahçe Spor Kulübü Türk Telekom Ankara ve Düzce Topuk Yaylası Tesisleri’nde özel indirimlerden faydalanmak mümkün olmaktadır. Fenerbahçe Taraftar Kart’ın üç çeşidi bulunmaktadır: Fenerbahçe Klasik, Fenerbahçe Gold ve Fenerbahçe Platinum.

Galatasaray Taraftar Kart: Vakıfbank Taraftar Kartı denilince akla ilk gelenlerden olan GS Taraftar Kart sayesinde takımınıza yaptığınız harcamalarla destek verebileceksiniz. Galatasaray Taraftar Kart ile sezonluk kombine alımlarında ve anlaşmalı GSSTORE mağazalarında özel kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Ayrıca sürpriz hediyeler ve hediye maç biletleri kazanabileceğiniz gibi antrenmanlara da katılma şansını yakalayabilirsiniz.

Trabzonspor Taraftar Kart: Diğer taraftar kartlarda olduğu gibi Trabzonspor Taraftar Kart ile de alışveriş yaptıkça Trabzonspor’a destek olunmaktadır. Bunun yanı sıra anlaşmalı TSSTORE mağazalarında özel kampanyalardan yararlanmak, hediye maç biletleri almak, sürpriz hediyeler edinmek ve antrenmanlara katılma fırsatını yakalamak mümkün olmaktadır.

Gaziantepspor Taraftar Kart: Bu taraftar kart ile yapacağınız alışverişlerle hem Gaziantepspor’a katkı sağlayabilir hem de anlaşmalı Gaziantep Store mağazalarında özel kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Hediye maç biletleri ve sürpriz hediyelerden faydalanmak, ayrıca da antrenmanlara katılma şansını yakalamak istiyorsanız Gaziantepspor Taraftar Kart tam size göre.

Diyarbakırspor Taraftar Kart: Yaptığınız her alışverişle takımınıza destek olmak istiyorsanız sizde Diyarbakırspor Taraftar Kart sahipleri arasına katılmalısınız. Bu kart sayesinde sezonluk kombine alımlarında özel kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Ayrıca sürpriz hediyeler ile hediye maç biletleri kazanma fırsatınız ile antrenmanlara katılma şansınız da bulunmaktadır.

3-Vakıfbank MilPlus

Vakıfbank MilPlus ile alışveriş yaparak kazandığınız puanları kat kat daha değerli hale getirerek uçak bileti almak ya da otel ve tur rezervasyonu yapmak için kullanabilirsiniz. Eğer Worldpuanlarınız bilet almak için yeterli olmazsa Avans Puan kullanmanız mümkündür. 444 0 724 numaralı telefonu arayarak Vakıfbank MilPlus hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

4-Vakıfbank Platinum

Vakıfbank Platinum, World ve Vakıfbank üye işyerlerinden yapacağınız alışverişlerde Worldpuan kazanabileceğiniz ve bu puanları yine alışverişlerinizde harcayabileceğiniz bir Vakıfbank kredi kartı ürünüdür. Vakıfbank Platinum ile yurt dışı seyahatlerinde size özel ücretsiz seyahat sigortasından faydalanabilir ve yurt dışında yapacağınız 100 USD ve üzerindeki harcamalarınızda %5 indirim fırsatını yakalayabilirsiniz.

5-Vakıfbank Rail & Miles

Tren bileti alırken MilPara kazanmak ve kazandığınız bu MilParaları yine TCDD’den tren bileti alırken kullanmak istiyorsanız Vakıfbank Rail & Miles kartı tam size göre. Bu kart ile Worldpuanlarınızı ve MilParalarınızı birleştirmeniz mümkündür.

6- Vakıfbank Like Card

Vakıfbank Like Card üniversite öğrencilerine yönelik bir Vakıfbank kredi kartı ürünü olarak dikkat çekmektedir. Bu kart sayesinde indirimli sinema biletleri alabilir, e-ticarette ekstra puan kazanabilir ve çekilişle Mini Cooper, iPad ve iPhone gibi ödüllere kavuşma şansı yakalayabilirsiniz. Vakıfbank Like Card ile bilhassa üniversite çevresinde bulunan anlaşmalı cafe ve restoranlarda indirim fırsatlarından da yararlanmak mümkün olmaktadır.

7-Ortak Markalı Kartlar

Vakıfbank’ın World Dünyası’nın ayrıcalıklarına sahip olmak ve özel fırsatlardan faydalanmak isteyenler için sunmuş olduğu kredi kartı ürünleri bulunmaktadır. Bu kredi kartları ASES Kart, Kamusen Kart, Öğretmenim Kredi Kartı, Şişli Kart ve Üsküdar Kart’tır.

8-Vakıfbank Tercih Kart

Yıllık kart aidatı ödemeyeceğiniz ve sadece kullandığınız özellikler için ücret ödeyeceğiniz bir kredi kartınız olsun istiyorsanız Vakıfbank Tercih Kart tam size göre. Vakıfbank Tercih Kart sayesinde Vakıfbank ve World üye iş yerlerinden Worldpuan kazanabilir, aynı zamanda taksit fırsatlarından da yararlanabilirsiniz. Vakıfbank Tercih Kart ile işlem erteleme, ek taksit, Worldpuan ve indirim kampanyaları gibi istediğiniz özel kampanyalardan ücret karşılığında faydalanmanız mümkündür.

9- Vakıfbank BusinessCard

Şirketiniz için yapacağınız temsil, konaklama, seyahat ve diğer harcamalar için nakit taşıma yükünü ortadan kaldırmak ve geniş üye iş yeri seçeneklerinden faydalanarak yüzbinlerce noktada taksitli alışveriş yapmak istiyorsanız Vakıfbank Business Card’ı mutlaka seçeneklerinizi arasına eklemelisiniz. Şirket çalışanlarının Vakıfbank BusinessCard ile yaptıkları harcamalardan kazanılan puanları tek bir kartta toplama şansınız ve kendiniz belirleyeceğiniz limitler çerçevesinde çalışanlarınıza ek kart talep etme fırsatınız bulunmaktadır. Şirket çalışanlarının kartlarını dilerseniz alışveriş ya da nakit çekim işlemlerine kapatabilir ya da bu tür işlemler için limit belirleyebilirsiniz. Vakıfbank Business Card’ın MilPlus Seyahat özelliği bulunmaktadır. Bu özellikten yararlanarak biriken puanlarla bedava uçak bileti satın alabilirsiniz. Ayrıca bu kartı kullanarak çoğu ücretsiz olan Asistans Hizmetlerinden de yararlanmanız mümkündür.

10- Vakıfbank TarımKart

Vakıfbank TarımKart, Vakıfbank’ın tarımsal üreticiler için tasarladığı bir kredi kartıdır. Vakıfbank TarımKart’ı tarımsal faaliyetleriniz için gereksinim duyacağınız girdileri finanse etmekte kullanabilir ve üye işyerlerinden yapacağınız alışverişlerde indirimli faiz oranı ve ödemesiz dönem gibi çeşitli avantajlardan faydalanabilirsiniz. Ayrıca Vakıfbank TarımKart’ı kullanarak nakit çekim limitiniz sınırları içinde nakit kredi çekmek için kullanabilirsiniz. Hasat döneminize göre kartınızın son ödeme tarihini belirleyebilir ve yaptığınız harcama ve nakit çekim işlemleri için yılda bir kez ödeme yapma şansını yakalayabilirsiniz.

Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu

Vakıfbank kredi kartı almak isteyen pek çok kişinin sorduğu soruların başında Vakıfbank kredi kartı başvurusu nasıl yapılır sorusu yer almaktadır. Vakıfbank kredi kartı başvurusu yapmak için tüm Vakıfbank şubelerini ziyaret edebileceğiniz gibi Vakıfbank’ın web sitesi üzerinden, Vakıfbank İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık uygulamalarını kullanarak gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca 444 0 724 numaralı Vakıfbank Çağrı Merkezi’ni arayarak da Vakıfbank kredi kartı başvurusu yapmanız mümkündür. Son olarak “VB boşluk TC numarası” yazarak 5724’e kısa mesaj atmanız mümkündür.

Gerek Vakıfbank’ın sunduğu tüm hizmet ve ürünler gerekse de diğer bankaların hizmet ve ürünleri hakkında detaylı bilgiler edinmek istiyorsanız sitemizde bulunan “Bankalar” ve “Krediler” kategorilerini inceleyebilir ya da arama motorumuzdan faydalanabilirsiniz.