Anasayfa / Bankalar / Yapı Kredi Adios Nedir? Avantajları Nelerdir?

Yapı Kredi Adios Nedir? Avantajları Nelerdir?

Yapı Kredi Adios Kart

Seyahat etmek sizin için vazgeçilmez bir tutkuysa ya da işiniz gereği sık sık yurt içi veya yurt dışı yolculuklara çıkıyorsanız Yapı Kredi’nin müşterilerine sunmuş olduğu Adios kart sizin için biçilmiş kaftan olabilir. Tüm World kart özelliklerini taşıyan Adios sayesinde yaptığınız alışverişlerden puan kazanabilir ve kazandığınız bu puanları çeşitli seyahat harcamalarınızda değerlendirebilirsiniz. Adios kartınızda biriken puanlarla isterseniz uçak bileti satın alabilir, isterseniz de otel ve cruise rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Ayrıca almak istediğiniz hizmet için yeterli puanınız bulunmuyorsa Avanspuan kullanma imkanınızda bulunmaktadır.

Adios Puanlar İle Nasıl Seyahat Edebilirim?

Yurt içi ve yurt dışı uçak biletlerinizi, otel harcamalarınızı, tur paketi ve gemi turları satın alma ile araç kiralama işlemlerinizi Adios kartınızda biriken puanlarınızı kullanarak gerçekleştirebilirsiniz. Kartta biriken puanlarınız güncel bilet ve seyahat fiyatları üzerinden birebir değerlendirilmektedir. 444 0 444 Yapı Kredi Seyahat Hattı’nı arayarak başka pek çok avantajdan da yararlanabilirsiniz. Adios kart ile yapabileceğiniz işlemler sadece yurt içi ve yurt dışı tüm anlaşmalı havayollarından uçak bileti almakla sınırlı değildir. Bunun yanı sıra yurt içi ve yurt dışı konaklama, yurt dışı gemi seyahatleri, yurt içi ve yurt dışı paket turları satın alabilir, araç kiralayabilir ve Yapı Kredi Shuttle hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Nasıl Avanspuan Kullanabilirim?

Seyahat harcamalarınız için yeterince puanınız yoksa Yapı Kredi Seyahat Hattı’nı arayarak Avanspuan kullanabilir ve kullandığınız bu puanları bir sene içinde yapacağınız alışverişlerden elde edeceğiniz puanlarla geri ödeyebilirsiniz. Avanspuanlar kartınızın limitine göre belirlenmektedir. Örneğin kart limitiniz 1.001-3000 TL arasında ise 30.000 WP Avanspuan limitiniz bulunmakta iken kart limitiniz 5.0001-8000 TL arasındaysa 75.000 WP Avanspuan limitiniz olmaktadır. Adios kartın resmi web sitesinde bulunan puan hesaplama aracı ile seyahat işleminizin puan değerini ve TL olarak puan karşılığını öğrenebilirsiniz.

Adios Seyahat Ayrıcalıkları Nelerdir?

Adios kart ile pek çok seyahat ayrıcalığından faydalanmak mümkündür. Puanlarınızı kullanarak alacağınız uçak biletlerinde alan vergileri dahil olup biletinizi satın alırken sizinle birlikte yolculuk edecek bir yakınınız içinde %25 daha düşük puan miktarı ile bilet alabilirsiniz. Ayrıca 0-2 yaş arasındaki bebeğiniz için üst limiti 100 TL olmak kaydıyla hediye uçak bileti verilmektedir. Birinci derece akrabalarınızla Aile puan fırsatından yararlanabilir ve puanlarınızı birleştirebilirsiniz. Bunların yanı sıra Yapı Kredi Seyahat Hattı’nı arayarak tüm seyahat ve uçak bileti harcamalarınızdan 9’a varan taksit imkanlarından ve Sabiha Gökçen Uluslararası Halalimanı’nda bulunan Duty Free mağazalarında %5 indirim ayrıcalığından faydalanmanız da mümkün.

Güncel Adios Seyahat Kampanyaları Nelerdir?

Adios ile Air Canada Havayolları biletlerinde indirimden yararlanabilir, Sevgililer Günü’nü Avrupa’nın en romantik şehirlerinde geçirebilir, kış keyfini yurt içindeki seçili otellerde indirimli bir şekilde çıkarabilir ve Belgrad’ın güzelliklerini yine indirimli bir şekilde keşfedebilirsiniz.

Adios Ek Hizmetleri Nelerdir?

Adios ile birçok ek hizmetten de yararlanmanız mümkündür. Bunlardan biri yurt dışındayken yararlanabileceğiniz seyahat sigortasıdır. Adios kart sahipleri Yapı Kredi Shuttle hizmetlerinden de yararlanabilmekte ve belirli havalimanlarından transferlerinde evlerinden havaalanına ya da havaalanından evlerine şoförlü bir araç ile gidebilmektedirler. Yapı Kredi Seyahat Hattı aracılığıyla araç kiralaması yapılabilmektedir. Adios kart sahipleri Yapı Kredi Asistans hizmetlerinden de faydalanabilmektedir. Son olarak Adios ile Yapı Kredi Concierge ile hediye ve çiçek gönderimi, hediye ve spesiyalite servisi, seyahat edilmesi düşünülen bölgede yer alan etkinlikler, festivaller, müzeler ve diğer turistik bilgilerden yararlanılabilmekte ve restoran ve rezervasyon bilgi servisi kullanılabilmektedir.

Adios Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Adios kart için başvuru yapmak son derece kolaydır. Dilerseniz hiç şubeye gitmeden internet üzerinden, 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı ile ya da SMS ile başvuru yapabilirsiniz. SMS ile başvuru yapmak için ADIOS yazıp boşluk bırakmanız ve TC kimlik numaranızı yazdıktan sonra 4407’e göndermeniz yeterlidir.

En İyi Seyahat Kredi Kartı Hangisidir?