Anasayfa / Bankalar / Banka Çalışma Saatleri / Yapı Kredi Mesai Saatleri

Yapı Kredi Mesai Saatleri

1944 yılında perakende bankacılık odaklı olarak kurulan ve ulusal çaplı ilk özel banka olan Yapı Kredi Bankası günümüzde Türkiye’nin en büyük dördüncü bankası olmuş durumdadır. Yurt çapında yaygın bir şube ağına sahip olan Yapı Kredi Bankası’nın çok sayıda müşterisi bulunmaktadır. Sizde müşteri odaklı bankacılık anlayışı ile beğeni toplayan Yapı Kredi Bankası’nın müşterileri arasında yer alıyorsanız ve bankacılık işlemlerinizi beklemeksizin sonucu erdirmek istiyorsanız Yapı Kredi çalışma saatlerini öğrenmeli ve bu saatler arasında banka şubelerine gitmelisiniz.

Yapı Kredi Çalışma Saatleri

Ülkemizde banka çalışma saatleri genelde aynı zaman aralığında seyretmektedir. Bankalar hafta içi günlerde hizmet vermekte ve sabahları 08.30 ya da 09.00’da açılmaktadırlar. Akşam kapanış saatleri ise 17.00 veya 17.30 olmaktadır. Bütün bankalar öğle paydosu için 12.30 ile 13.30 arasını tercih etmektedir. Yapı Kredi mesai saatleri ise sabah 09.00’da başlamaktadır. 12.30’da başlayan öğle paydosunun 13.30’da bitmesinden sonra akşam 17.00’ye kadar kesintisiz şekilde hizmet verilmekte ve 17.00’de kapanış işlemleri gerçekleştirilmektedir. Sadece Yapı Kredi Bankası’nın İstanbul Carrefour Alışveriş Merkezi’nde bulunan şubesi için durum farklıdır. Bu şube hafta sonları saat 10.00 ila 21.30 arasında müşterilerine hizmet vermeyi sürdürmektedir. Diğer Yapı Kredi Bankası şubeleri hakkında ayrıntılı bilgi edinmek istiyorsanız bankanın internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İnternet ve telefon bankacılığı gibi uygulamalar sayesinde banka çalışma saatleri dışında da birçok bankacılık hizmetini yapmak son derece kolay hale gelmiştir. Yapı Kredi çalışma saatleri dışında haftanın 7 günü 24 saat bankacılık hizmeti alabilmek için 444 0 444 veya 0850 222 0 444 numaralı Yapı Kredi Bireysel Telefon Bankacılığı’nı arayabilir ya da Yapı Kredi Bireysel İnternet Şubesi ile Bireysel Mobil Şubesini kullanabilirsiniz. Her yerde bulabileceğiniz Yapı Kredi ATM’lerinden de pek çok işleminizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Yapı Kredi mesai saatlerinin yanı sıra bütün banka çalışma saatleri hakkında detaylı bilgiler edinmek istiyorsanız “Bankalar-Banka Çalışma Saatleri” kategorimizi inceleyebilir ya da arama motorumuzu kullanarak istediğiniz bankanın çalışma saatlerine erişebilirsiniz.