Anasayfa / Bankalar / Ziraat Bankası Biriken Vadesiz Altın Mevduat Hesabı

Ziraat Bankası Biriken Vadesiz Altın Mevduat Hesabı

Müşterilerine Biriken Vadesiz Altın Mevduat Hesabı gibi çeşitli hizmetler sunan ve müşterilerine tasarruflarını değerlendirme imkanını sunan Ziraat Bankası’nın kaliteli hizmet anlayışı sizin de takdirinizi kazanabilir. Altın birikimi yapmayı tercih edenler Biriken Vadesiz Altın Mevduat Hesabı kullanarak tasarruflarını değerlendirebilmektedirler. Altın mevduatı sizin de ilginizi çekiyorsa Ziraat Bankası’nın bu önemli hizmetinden istifade edebilirsiniz. Belirleyeceğiniz vadelerle altın birikimi yapmanız hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Biriken Vadesiz Altın Mevduat Hesabı

1000/1000 saflıktaki altınlar Biriken Vadesiz Altın Mevduat Hesabı’nda kayıtlı olan altınlardır. Hesap açılışında ve yapacağınız alım satım gibi işlemlerde ödeme ya da teslimat fiziki altın şeklinde olmamaktadır. Ödeme takvimi ise periyodiktir. Günde, haftada, ayda, 3 ayda bir ya da “serbest” olarak dilediğiniz gibi ödeme sayısı seçebilirsiniz. Hesabınız ile alakalı talimatlar seçmiş olduğunuz tarihlerde istenilen oranda gram olarak altın alımı biçiminde gerçekleştirilebileceği gibi yine belirlenmiş bir tutar karşılığı olarak da altın alımı şeklinde talimatlar vermek mümkündür. Biriken Vadesiz Altın Mevduat Hesabı’nızda para olmaması sebebiyle altın alımı yapamayacağınız hallerde ise vermiş olduğunuz talimat geçerliliğini yitirmeyecektir. Yine talimatla seçmiş olduğunuz takip eden dönemlerde Biriken Vadesiz Altın Mevduat Hesabı’nızda yeterli bakiye olması halinde alım işlemleri sürdürülecektir.

Sizde Biriken Vadesiz Altın Mevduat Hesabı sahibi olmayı arzuluyorsanız bunu Ziraat İnternet Şubesi aracılığı ile çok kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. İsterseniz Ziraat Bankası şubelerine giderek de başvurunuzu yapabilirsiniz.