Anasayfa / Kredi Kartı / Ziraat Kredi Kartı

Ziraat Kredi Kartı

1863 yılında Osmanlı Devleti döneminde kurulan bir banka olma özelliği gösteren Ziraat Bankası, tüm bankacılık hizmetlerinin yanı sıra kredi kartı ürünleri ile de müşterilerini memnun etmeye devam etmektedir. Ziraat kredi kartı denildiğinde akla gelen kartlar Maximum Kart, Ziraat Kart ve gençlere yönelik olan Genç Bankkart’tır. Sizde Ziraat kredi kartı başvurusu yapmak istiyorsanız ancak bunu nasıl gerçekleştireceğinizi bilmiyorsanız ayrıntıları sizinle paylaşıyoruz.

Ziraat Kredi Kartı Başvurusu

Ziraat Bankası kredi kartı başvurusunu gerçekleştirmeden önce kart çeşitleri hakkında kısaca bilgi verelim.

En çok kullanılan Ziraat kredi kartı olan Maximum kart hem düşük kredi kartı ücreti hem de düşük faiz oranları sayesinde kullanıcılarının fazlasıyla memnun olmasını sağlayan bir kredi kartı olarak dikkat çekmektedir. Türkiye genelinde bulunan 200.000’e yakın üye iş yerinde taksitli alışveriş yapabilir, Maxi Puan kazanabilir, çeşitli kampanyalara katılabilir ve indirimlerden faydalanabilirsiniz. En beğenilen Ziraat kredi kartı diyebileceğimiz Maximum kart sahipleri sevdiklerine ek kart çıkartabilme avantajına da sahiptir.

Yıllık kart ücreti vermek istemeyenlere hitap eden bir kredi kartı olan Ziraat Kart sadece tek seferde alışveriş yapabileceğiniz bir karttır. Bu kartı nakit para çekmek içinde kullanabilirsiniz.

Genç Bankkart adı verilen ve Kredi Yurtlar Kurumu’ndan burs veya öğrenim kredisi alan gençlere özel olarak verilen bir kart olan bu kart hem banka kartı hem de kredi kartı özelliklerini taşıyor. Harçlık Avansı adı verilen bir avans avantajı da bulunan bu kart gençler arasında en popüler kartlardan biri olarak biliniyor.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Birbirinden harika avantajlara sahip olan Ziraat kredi kartı Maximum kartı çıkarttırabilmek için Ziraat Bankası’nın internet sitesini ve Ziraat Mobil’i ziyaret edebilir, çağrı merkezini arayabilir, Ziraat Bankası şubeleri ve ATM’lerinden faydalanabilirsiniz.

Ziraat Kart Ziraat Bankası kredi kartı başvurusunu yalnızca Ziraat Bankası şubelerinden yapmanız mümkündür.

Genç Bankkart Ziraat Bankası kredi kartı başvurusunu ise hem Ziraat Bankası şubelerinden, hem de internet şubesinden yapabileceğiniz gibi 0850 220 00 00 numaralı Müşteri İletişim Merkezi’nden gerçekleştirebilirsiniz. Başvuru yapmak için 4747’ye SMS atmanız da mümkün.